Haberler

18 ARALIK 2018 ABİK LİSANS SINAVI

20-11-2018 / Paylaş

18 ARALIK 2018 tarihinde Kulübümüz’de Binicilik Engel Atlama Lisans ve Pony Lisans Sınavı yapılacaktır.
Lisans sınavına katılmak isteyen adaylar, aşağıdaki belgeleri hazırlayarak, Kulüp Muhasebe birimine 100 TL sınav ücretini yatırarak makbuz alacaklardır. Takip edilecek prosedür aşağıdaki şekilde olacaktır.
1. Adaylar Binicilik Federasyonu internet sitesinden online işlemler bölümüne girerek şifre alacaklar ve o şifreyle sisteme girerek Yeni Binici Vize kısmından Lisans Sınavı için ödemeyi yaparak online müracaatlarını yapacaklardır.
2. Federasyonca adaylardan istenen belge ve evraklar en geç 10 ARALIK’a kadar Kulüp Muhasebe birimine veya TBF’na teslim edilecektir. Teslim edilecek evraklar;
*Sağlık Belgesi (Sistemde matbu evrak mevcuttur )
*Sporcu Tescil Fişi (Kulüp Muhasebe biriminden temin edilecektir.)
*Sigorta Formu (SGK veya Özel sigortalı olduğunu gösterir belge)
*Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
*3 adet resim
*Lisans sınavı aday katılım formu (sistemde matbu evrak mevcuttur)

NOT: 18 ARALIK saat 10:00’da ABİK Restoran’da Yazılı Sınav, müteakiben Kulübümüz kapalı manejde uygulamalı sınav yapılacaktır. Tüm adayların tog takması, pony yıldız ve genç binicilerin koruyucu yelek takması mecburidir. Yazılı sınav soruları Binicilik Federasyonu internet sayfasında medya linkindeki yayınlar bölümündeki BİNİCİ OLMAK kitabından çıkacak olup, sorular Binicilik Federasyonu tarafından kulübümüze hazır olarak gönderilecektir.