Haberler

Ankara Binicilik İhtisas Kulübü 16 Mayıs 2017 Lisans Sınavı

22-04-2017 / Paylaş

DUYURU
16 MAYIS 2017 tarihinde ABİK’te Binicilik Engel Atlama Lisans ve Pony Lisans Sınavı yapılacaktır.
Lisans sınavına katılmak isteyen adaylar, aşağıdaki belgeleri hazırlayarak, ABİK Muhasebe birimine 100 TL sınav ücretini yatırarak makbuz alacaklardır. Hazırlanacak olan belgeler TBF’na elden gönderilebileceği gibi, arzu edenlerin evrakları son tarih 5 MAYIS olmak üzere ABİK tarafından da gönderilebilecektir. Takip edilecek prosedür aşağıdaki şekilde olacaktır.
1. Adaylar Binicilik Federasyonu internet sitesinden online işlemler bölümüne girerek şifre alacaklar ve o şifreyle sisteme girerek Yeni Binici Vize kısmından Lisans Sınavı için ödemeyi yaparak online müracaatlarını yapacaklardır.
2. Federasyonca adaylardan istenen belge ve evraklar en geç 5 Mayıs’a kadar ABİK Muhasebe birimine veya TBF’na teslim edilecektir. Teslim edilecek evraklar;
*Sağlık Belgesi (Sistemde matbu evrak mevcuttur )
*Tescil Fişi (ABİK Muhasebe biriminden temin edilecektir.)
*Sigorta Formu (SGK veya Özel sigortalı olduğunu gösterir belge)
*Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
*3 adet resim
*Lisans sınavı aday katılım formu (sistemde matbu evrak mevcuttur)

NOT: 16 Mayıs saat 14:00’de ABİK Restoran’da Yazılı Sınav, müteakiben ABİK kapalı manejde uygulamalı sınav yapılacaktır. Tüm adayların tog takması, pony yıldız ve genç binicilerin koruyucu yelek takması mecburidir. Yazılı sınav soruları Binicilik Federasyonu internet sayfasında medya linkindeki yayınlar bölümündeki BİNİCİ OLMAK kitabından çıkacak olup, sorular Binicilik Federasyonu tarafından kulübümüze hazır olarak gönderilecektir.